poniedziałek, 23 czerwca 2014

Bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe Kraków


Chciałem się z Wami podzielić pewnym projektem organizowanym w Krakowie w Centrum Kształcenia Praktycznego, po tym jak nie dostałem DSB (technik elektronik ), postanowiłem rozglądać się nad jakimś kursem lub szkołą w zawodzie elektryk i przypadkiem trafiłem na tą stronkę i co się okazało kursy są bezpłatne , dofinansowane z budżetu miasta , więc jeśli ktoś marzy o DSB tak jak ja i jest z Krakowa to zapraszam , ja już się zapisałem od września rusza kwalifikacja E8 czyli instalacje elektryczne (kurs trwa rok i kończy się egzaminem państwowym),są inne zawody ,więc naprawdę warto zapoznać się z ofertą, decyduje kolejność zgłoszeń :)

http://www.ckp.krakow.pl/pl/Strona-glowna/KWALIFIKACYJNE-KURSY-ZAWODOWE-REKRUTACJA-2014

8 komentarzy:

Patrycja pisze...

Cześć ! Bardzo dziękuję za komentarz ! Przejrzałam Twój blog - naprawdę zainteresowały mnie artykuły dotyczące nauki języka ! :) Fajnie piszesz, widać że znasz się na rzeczy i jesteś absolutnie nastawiony na wyjazd do Norwegii! Te wszystkie zagwozdki, urzędy - to dobrze, bo szybko się odnajdziesz w tym pięknym kraju. Pozdrawiam serdecznie - Pati :)

Piotr Stach pisze...

Dziękuję za miły komentarz , pozdrawiam serdecznie :-)

Radosław Życzkowski pisze...

Proszę pamiętać o samych wymogach ze strony DSB szkoła i praktyka. Przynajmniej u mnie tak yło jak ja przerabiałem swoje.

Piotr Stach pisze...

Mam praktyki jako elektromonter w przemyśle,budownictwie i inne potwierdzone świadectwami pracy 8 lat

Anonimowy pisze...

witam!
Jestem w podobnej jak niegdys Ty sytuacji, DSB zatwierdziło moją edukacje, natomiast nie zatwierdziło lat praktyki wiec musze popracowac jako pomocnik elektryka w NO przez 2 lata.
Czy wspomniany kurs elektryka w krakowie spowodował, że DSB zatwierdziło Twoje uprawnienia?

Ps.
Bardzo pożyteczny blog prowadzisz Człowieku!
Szacun!

Piotr Stach pisze...

Witaj, dzięki za komentarz :-), może graficznie szału nie ma ale chodzi o coś innego ( nauka języka i wyjazd jako elektryk)
Kurs dalej trwa i kończę go w czerwcu, egzamin we wrześniu i uzyskam kwalifikacje E8, wtedy przetłumaczę i wyślę.Od września zacznę E7 ,a jeśli to nie wystarczy to jeszcze E24 i uzyskam technik elektryk i to już muszą zatwierdzić.
Mam pytanie pracujesz w No jako pomocnik czy dopiero zamierzasz?

Autotruck pisze...

Bardzo ciekawa inicjatywa!

SzkoleniaMM pisze...

Słyszalem, że jest ogromny popyt w Norwegii na specjalistów montarzystów rusztowań. To prawda? W Polsce coraz gorzej z pracą zastanawiamy się z kolegą nad wyjazdem.